З чинного законодавства планують прибрати важливі зобов'язання власників землі. Про це розповів експерт і економіст Олексій Кущ у своєму блозі «Чесний погляд на економіку» на YouTube.

«Перш за все це розмітка земельних ділянок за допомогою геодезичних знаків, тепер не зрозуміло, як будуть визначатися межі земельних ділянок. Видаляється такий пункт як добросусідство, тепер ти не зобов'язаний дотримуватися правил добросусідства, можна через суд забирати у них землю. Можна буде не дотримувати агрохімічний контроль земель», - акцентував він.

Кущ підкреслив, що це може призвести до безконтрольного застосування гербіцидів. Забирається, за його словами, пункт по контролю за екологічною якістю виготовлення продукції, тепер можна буде випускати будь-які продукти з ГМО. Кущ додав, що власник землі не зобов'язаний буде дотримуватися якості вирощуваної продукції.

«Дуже багато важливих пунктів, які дійсно формують вимоги до власника землі, просто видаляються. Відповідно контроль за сівозміною, агрохімією, якістю продукції, яка вирощується на цій землі - все це з законодавчого поля просто вичищається», - підкреслив він.

Кущ резюмував, що все це відбувається паралельно з передачею величезних масивів землі у власність об'єднаних територіальних громад, що різко збільшує повноваження місцевих органів влади щодо виділення земель.

Популярні новини зараз

Щасливий Пономарьов показав, заради чого подолав 6,5 тисяч кілометрів - "9 років"

Андре Тан підказав, як правильно вибрати купальник: "Збільшити груди і приховати живіт"

Григорія Чапкіса поховали: Ілона Гвоздьова пояснила, чому прийшло мало зірок

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Показати ще

«Нерезиденти тепер зможуть змінювати цільове призначення землі і купувати землі за територією населених пунктів. Можна буде купувати землі в заповідних фондах», - додав він.

Нагадуємо, Знай.ua повідомляв зі слів Куща, що через кілька років держава залишиться і без грошей, і без землі.

Також раніше Кущ розповідав, що піраміда ОВДП кінця 1990-х працює в Україні по сьогодні.