На сьогоднішній день опозиції в Грузії так і не вдається створити якусь велику коаліцію, з якою вони будуть виходити на місцеві вибори. Про це розповів незалежний журналіст, медіаексперт Карен Мадоян експерту з міжнародної та внутрішньої політики Юрію Романенко у програмі «Романенко бесіди» на Youtube.

«Для західних партнерів Грузія продовжує залишатися показовим кейсом. На сьогоднішній день можна говорити про те, що в Грузії у західних партнерів, по суті, вийшло. Тому що коли в Грузії почалась парламентська криза після останніх виборів, то до вирішення цієї кризи тут же підключилися у Вашингтоні», - сказав він.

Мадоян повідомив, що, звичайно, більшу участь в цьому брав Європейський союз. Коли представництво ЄС і посольство США були майданчиками для переговорів між опозицією і владою. На жаль, за його словами, ці переговори ні до чого не приводили, поки не був узятий під арешт лідер «Єдиного національного руху» Ніка Мелія.

«Ми знаємо, що «Єдиний національний рух» - це, по суті, партія Саакашвілі. Коли взяли Ніка Мелія під арешт, його звинуватили ще у попередній справі відомій як «ніч Гаврилова» (так називають події, які відбулися в ніч на 21 червня 2019 року в Тбілісі. Тисячі людей вийшли тоді на вулиці з протестом проти приїзду в країну депутата російської Держдуми Сергія Гаврилова, - ред.), тоді його звинувачували в інспірації заворушень і ця справа нікуди не поділась», - сказав він.

Мадоян розповів, що коли було прийнято рішення брати штурмом офіс «Єдиного національного руху», то при прийнятті цього рішення пішов у відставку Прем'єр-міністр Георгій Гахар, тому що на той момент він відмовився брати на себе політичну відповідальність.

Популярні новини зараз
Кінець війни вже близько? Астрологи назвали вирішальні дати для України ТЦК не зглянеться на вік і хвороби: чоловікам 50+ масово готують повістки - куди відправлять Переселенців змусять жебракувати, не пошкодують навіть дітей: який документ вимагають На пенсійний картці буде по нулях: пенсіонерам дали час до 31 числа, інакше залишаться без копійки
Показати ще

«І в кінці кінців переговори, які моделював ЄС, виявилися успішними. В результаті вдалося вийти на домовленість, в результаті якої всі політичні в'язні, Ніка Мелія в першу чергу, були випущені, а опозиція прийняла рішення для себе повернутися до роботи в парламент. В цьому році восени в Грузії очікуються місцеві вибори і тоді стане зрозуміло, чи зможе втриматися при владі діюча команда або опозиція зможе надолужити свої втрати під час останніх парламентських виборів», - резюмував він.

Нагадуємо, Знай.ua повідомляв зі слів Куси, що події Першої світової війни призвели до геноциду вірменського народу.

Також раніше Глушко розповідала про нововведення Мінфіну.