Яка користь Україні з плану дій щодо членства в НАТО? Про це розповів воєнний експерт Юрій Кочевенко у програмі «Що далі?» з Катериною Павловою на каналі «Знай24».

«ПДЧ - це конкретний план дій, який має те, що називається дедлайни. На цьому етапі ви повинні виконати це, на цьому етапі це. Це більш дисциплінує. В першу чергу, нашу політичну еліту, наш державний апарат», - пояснює експерт.

Кочевенко додає, що завдання без дедлайнів просто мають нижчу необхідність виконання, хоч вони і все одно є. У такому разі, зазначає він, план дій втілюється лише в тих сферах, де чиновники та офіцери збройних сил самі вважають за потрібне.

Як розповідає експерт, зараз склалася ситуація, що Україна має багато офіцерів, які готувалися за кордоном, у вищих навчальних закладах країн-членів НАТО, а тому вони і розуміють важливість Альянсу. Натомість протягом 30 років незалежності, підкреслює він, цього не було.

«Коли саме в збройних силах курс на зближення з НАТО викликав найбільший опір... Це були якраз випускники старої радянської школи з досить тісними зв'язками з Росією», - зазначає Кочевенко. Тим не менш, зараз, зазначає він, ситуація змінилася.

Популярні новини зараз

Андрій Шевченко зробив неймовірне для української збірної на Олімпіаді в Токіо: "Вперед до перемог"

Дружина Влада Ями з новими бровами й пухкими губами стала схожою на ляльку: "Відмінно"

Легенда 90-х Тетяна Овсієнко змінилася до невпізнання, час не щадить нікого: експерименти з волоссям і хрип, як у Лепса

Дзідзьо після розлучення зі Slavia вийшов у світ з відомою блондинкою: "Неймовірна красуня"

Показати ще

На думку експерта, співпрацюючи з НАТО, Україна може отримати цінний досвід, а також залучити інструкторів і фахівців Альянсу, аби навчити своїх офіцерів. Він підкреслює, що НАТО може запропонувати Україні найкращі світові моделі, ефективність яких беззаперечна і доведена вже історією. Так само, каже Кочевенко, і задля встановлення демократії у державі не потрібно нічого вигадувати: можна просто взяти стратегію НАТО.

Нагадуємо, Кочевенко пояснив, чому Україну не беруть в НАТО.

Раніше Знай.uа повідомляв про те, що Кочевенко розповів, що допоможе Україні вступити в НАТО.