Україна може стати успішною, розвиваючи сільське господарство. Так сказав доктор історичних наук, професор Сергій Корновенко у програмі Руслана Бізяєва «Культ особистості», міркуючи над пріоритетними сферами розвитку держави.

Як пояснює гість програми, аграрна політика входить у внутрішню політику країни як її компонент, а відтак у цьому плані не можна ігнорувати державні інтереси та активного суб’єкта держави – виробника сільськогосподарської продукції. На його думку, держава обов’язково повинна підтримувати сільськогосподарських виробників на початках, ця політика має бути домінантною.

Принагідно Корновенко застерігає від розвитку такого сценарію, як у промисловості: «Коли первинний етап накопичення капіталів призвів до нерівномірного розвитку промисловості та призвів до усіх негативних явищ, про які ми сьогодні говоримо».

Професор акцентує на тому, що аграрна політика держави та адміністративно-територіальна реформа взаємопов’язані, у цих питаннях не обійтися без державного врегулювання. Він зазначає, що в Україні існують ОТГ та ОДА і вони часто не можуть дійти компромісу, хоч це й нормально.

За словами експерта, ситуацію значно ускладнює земельний кадастр, якому ще далеко до досконалості. «Тому завершення удосконалення земельного кадастру, адміністративно-територіальної реформи, продовження аграрної політики у дусі аграризму – це ті фактори, які у кінцевому етапі дадуть нам успішну Україну», - переконаний Корновенко.

Популярні новини зараз
Українці втратять останні гроші через генератори: чому їх не можна включати надовго Українські пенсіонери отримають 200 гривень надбавки, але пощастить лише частині: у кого зростуть виплати Дженна Ортега отримала роль Венздей за 10 хвилин у Zoom, Тім Бертон був рішучим: "Посміхаєтеся і киваєте" Про що не сказали українцям стосовно генераторів: багатьом захочеться скасувати покупку
Показати ще

Гість програми підсумовує, що відкриття ринку землі насправді дає багато можливостей. «І кожен з нас цією можливістю користується на власний розсуд», - стверджує він.

Як повідомляв Знай.ua, Корновенко заявив, що аграризм дозволить Україні посісти чільне місце у світі.

Також Знай.ua писав про те, що Гудзенко назвав ризики, пов’язані з інвестиціями в землю.