Як розвиваються відносини між українською державою та видавничим бізнесом? Про це у програмі «Таран VLOG» з Віктором Тараном розповідає видавець Андрій Гончарук.

«Я не кажу, що держава мало допомагає у книговидавничій справі – вона мало допомагає в інформаційній боротьбі. Подібні речі потрібно чітко розрізняти. А взагалі держава не повинна робити за нас нашу роботу. Своєю справою ми повинні займатися самі – нам для цього і придумали й Український культурний фонд, і Інститут книги. Держава, наскільки може, підтримує нас, видавців. Ми за кілька років взаємодії вже встигли вивчити потенціали один одного. Якщо влада відразу не дала видавцям купу грошей, це не означає, що вона поскупилася. Просто вона думає: можливо, трохи пізніше з'являться цікавіші проєкти. Що стосується подій останніх місяців, то я не можу їх точно оцінювати, оскільки не володію темою досить глибоко. Але можу сказати, що особисто мені це не подобається», - каже видавець.

Він зазначає, що Український культурний фонд змінив свій курс, хоча Гончарук вважав це неможливим.

«Інститути дуже важливі, але без персонального лідерства вони працювати не можуть», - вважає Андрій Гончарук.

Популярні новини зараз
Гороскоп для всіх знаків Зодіаку на Новий рік: Діви зустрінуть 2023 у сварці, Овни залишать все, а Скорпіони будуть зірками Даша Астаф'єва зізналася у шаленому коханні до Дантеса: "Ще не бачила, але..." Як визначити, чи заряджена батарея: проста перевірка за декілька секунд Дженна Ортега та всі актори з "Венздей" не могли митися на зйомках у Румунії: "Ми пережили..."
Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше футуролог Олексій Толкачов запропонував свої методи популяризації української мови.

Також Знай.ua повідомляв, що Маріуполь завоював звання «Велика культурна столиця України».