Про це вона розповіла у програмі «Конституційна кухня» Геннадія Друзенка.

«Не будемо говорити в якому стані була наша держава – ми не готувались до війни. І навіть тендерні процедури по закупівлі будь-чого – вони були три місяці, згідно з законом. І тому зміни до закону відбувались вже потім, коли вже розпочалась війна», - розповіла Майборода.

За її словами, тендерні процедури змінювали лише наприкінці квітня. Вона зазначила, що саме тому була так необхідна допомога волонтерів, які закуповували і возили військовим умовні бронежилети – Міноборони цього зробити не могло, оскільки такими були формальні умови в державі.

«До чого я прийшла тоді. Держава – велика машина, яка не може швидко вирішувати кризові питання. А вони виникали кожного дня. І тому виникла велика потреба в нас», - каже Майборода.

Гостя програми додала, що на той час кількість волонтерських організацій була невеликою, але вони готові були допомагати, і військові визнавали, що не могли б впоратися без них.

Популярні новини зараз
За графіком не лише світло, а й вода: комунальники запроваджують нові обмеження Для українців вигадали нові платіжки: тарифи не підніматимуть, але платити доведеться більше Від 132 до 110 кілограм: співачка alyona alyona показала себе до і після схуднення Українці отримають від ПФУ нові виплати, і це не пенсія: кому прийдуть додаткові гроші
Показати ще

«Ми вирішуємо питання швидко, і в цьому відбулася наша співпраця», - резюмувала Майборода.

Як повідомляв Знай.uа, Томенко порадив встановити жорсткий контроль над витратами армії.

Також Знай.ua повідомляв, що Пелюховський вважає найголовнішим питанням для українців питання миру.