Про це він розповів у програмі Сергія Дойка «Особистість».

Як зазначає експерт, телебачення набагато краще підходить для політичної агітації, аніж блогосфера. «Телебачення здає позиції, але дуже повільно», - підкреслює він. З іншого боку, каже Трегубов, це твердження стосується радше України, аніж США.

Загалом же, міркує журналіст, все залежить від кожної конкретної людини, адже вона сама обирає собі найкомфортніші джерела інформації. Водночас він зауважує, що цей комфорт не обов’язково передбачає правдивість та адекватне відображення реальності. «Мова йде про психологічний комфорт. Тому є такі люди, які дивуються: хто голосував за Зеленського, адже я в моєму колі спілкування таких не знаю? Людина не розуміє, що вона сама сформувала своє коло спілкування», - розповідає Трегубов. Натомість інший, наводить він приклад, буде радіти відсутності прихильників Порошенка, хоча насправді він же їх і забанив.

Як пояснює гість програми, механізм роботи соціальних мереж влаштований так, що твоїми конкурентами стають не тільки журналісти. «Важлива популярність сама по собі. Якщо у вас на YouTube-каналі менше передплатників, ніж у Філіпа Кіркорова – це не означає, що Кіркоров як журналіст кращий вас», - пояснює публіцист.

Популярні новини зараз

Наречена Мурата показала, чим краща за Ані Лорак: мінісукня не приховала нічого

Ксенія Мішина роздяглася практично догола, але питання про Еллерта не припинилися: "Кусає лікті"

Леді Гага вперше показала себе без макіяжу: "Страшно..."

Лілія Сандулеса нарешті розповіла, чого натерпілася у шлюбі з Іво Бобулом: "Це була помилка"

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Трегубов розповів, чи потрібно Україні вступити до НАТО.

Також Знай.ua писав про те, що Толкачов пояснив, чому старіє Youtube, як розвивається TikTok і які зараз труднощі переживає Facebook.