Про це він розповів у програмі «Тлумачимо про важливе» на каналі «ТОЛЧОК».

Як розповідає експерт, коли він був дитиною, по телевізору йшли «Гардемарини вперед», під час його навчання в університеті – «Бригада», і щоразу це впливало на формування його особистості чи особистості його оточення. Зокрема, каже Толкачов, після «Гардемарини вперед» він відчував себе захисником Батьківщини, а після «Бригади» хлопці неодноразово копіювали поведінку цих героїв. «А потім часи змінилися та почали показувати «Інтернів» якихось рафінованих, невиявлених та інфантильних героїв. І, на жаль, саме ці моделі поведінки так само почали копіювати молоді люди, адже те, що ми бачимо на екрані, ми втілюємо в життя», - розповідає він.

А відтак політик критикує школу за те, що вона використовує лише літературу і зовсім не звертає уваги на кіно. «Я ж пропоную впроваджувати кінонавчання дітей», - каже Толкачов. Як він пояснює, такі заняття допоможуть сформувати широкий світогляд школярів та привити їм правильну модель поведінки між жінкою і чоловіком.

За словами Толкачова, дітям потрібно дати самі основи мудрості, аби показати, що таке шлях до щастя і місія. У такому разі, констатує він, випускники шкіл будуть більш зрілими, аніж зараз.

Окрім цього, експерт пропонує також скоротити сам термін навчання у школі – до 14-15 років. Він аргументує це тим, що сучасні діти розвиваються швидше, аніж 100 років тому і навіть 20. «І вже у три роки сучасні діти вільно оперують із планшетами та смартфонами. І чи варто таких дітей довго маринувати у школі?», - підкреслює Толкачов.

Популярні новини зараз
Чи буде Україна переходити на зимовий час у жовтні: громадянам пояснили, чи зміниться щось у 2022 році Знищення білоруської військової та стратегічної інфраструктури: якою буде відповідь на агресію Лукашенка Ціна на улюблений напій оновилася, скільки коштує кава в супермаркетах України Тоня Матвієнко зізналася, що вони з Арсеном Мірзояном бідують, не маючи грошей на життя: "У нас немає нічого"
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Толкачов заявив, що школа вбиває інтерес дитини до світу.

Також Знай.ua писав про те, що Толкачов розповів, що він завжди намагався підштовхнути українців до амбітних мрій.