Про це він розповів у програмі Олексія Толкачова «Толкова розмова».

За словами експерта, на ринку мислення Україна потенційно могла би стати лідером, тобто йдеться про погляд на мислення як на продукт. «Людина не може не пізнавати», - підкреслює він.

Як пояснює Єзерський, дослідження процесу пізнання закінчується його описом. Зокрема, він детальніше розповідає про методи пізнання світу у дітей. Гість програми вказує на те, що діти ще не володіють ані словами, ані образами, і їхній метод пізнання світу – квартологія, яка складається з відчуття, інсайту, нейрогенезу та нейромережі. «Буквально діти мислять тілом. Завдяки станам діти в якийсь момент навчилися розрізняти мову», - зазначає він. А далі, як розповідає Єзерський, технологія пізнання дітей розширюється, з’являється розуміння слів, а далі вже уявлень, образів і взагалі з’являється голос. «Коли ми рухаємося далі, у нас активізується тріологія, чи трійкова логіка: логіка можливого, або логіка гри», - каже він.

Водночас експерт переконаний, що Україна може зайнятися експортуванням когнітивних технологій та створенням нової соціальності. «Ядро когнітивної долини в Україні вже є і понад три роки розвивається. Це саме технології мислення. Сьогодні формується ринок мислення», - підкреслює він.

Аби не бути голослівним, гість програми розповідає, що до вирішення питання когнітивної долини він особисто приступив у 2018 році. Зокрема, розповідає Єзерський, спільно з Ольгою Гончаровою, кандидатом технічних наук, вони розпочали відкритий дискурс в Одесі та організували перші зустрічі, на яких були присутні представники зі столиці Україні та інших міст. Водночас експерт вказує на те, що для подальшого розвитку цього питання потрібні нові потенційні майданчики нового дискурсу.

Популярні новини зараз
Український король пародії Юрій Великий з "Кварталу 95" показав "теплу" зустріч путіна з кумом: "Медвечучело" Пограбував квартиру Зеленського під сміх Потапа і потрапив до лікарні через 5 років: Марка Куцевалова забрала швидка з майданчика Головне за ніч: дефіциту в Україні не уникнути, відчай у путіна та останній спочинок королеви Єлизавети II Як курс долара вплине на розмір пенсій у 2023 році: чи отримають українці надбавку до виплат
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Єзерський бачить Україну в майбутньому аналогом американської Кремнієвої долини.

Також Знай.ua писав про те, що Єзерський обґрунтував необхідність мріяти та грати.