Про це Анатолій Якименко розповів у своєму блозі на YouTube.

«Почнемо з колективного імунітету, але насправді це питання не є простим. Коли колективний імунітет існує, то він пов'язаний з закінченням епідемії та пандемії. Поняття про колективний імунітет у нас з'явилося приблизно в 30-х роках минулого століття, коли педіатри помітили такий феномен. Якщо загальна кількість перехворілих дітей перевищувала 50-60%, то захворюваність на вітрянку або кір різко зменшувалася, так виникло поняття колективного імунітету», - розповів він.

Якименко сказав, що таким чином колективний імунітет досягався у природній спосіб за рахунок того, що діти хворіли цими захворюваннями. В епоху вакцин колективний імунітет досягався шляхом щеплення, підтвердив він, яке мало охоплювати 95% населення. Тобто для природного колективного імунітету треба, щоб перехворілих було 60-70%, а для того, щоб досягнути колективного імунітету штучним способом, треба вакцинувати 95% населення. За його словами, необхідно вакцинуватися, щоб здобути колективний імунітет.

«Колективний імунітет досягається шляхом повної завершеної вакцинації. Вважається, що на планеті мають бути вакцинованими приблизно 3 мільярди людей, щоб був колективний імунітет. Інакше досягнути колективного імунітету неможливо. Тому колективний імунітет – це сума імунітетів, досягнутих природним та штучним шляхом», - резюмував він.

Популярні новини зараз
Куди і коли "кине" мобіків путін з білорусі і які міста під загрозою: прогноз експерта Зеки, яких пригнав на війну "кухар" путіна пригожин, вже годують хробаків в українській землі: "Десь на Луганщині" Головне за 30 вересня: путін впав у марення, Зеленський подав заявку до НАТО, Каменських злила Ані Лорак, а Аліна Паш почула поклик Сало дорожче за м'ясо: улюблений продукт українців переходить у розряд делікатесів
Показати ще

Як повідомляє Знай.ua, раніше він публічно відмовився від вакцинації проти коронавірусу.

Також Знай.ua повідомляв, що КМДА пояснила, чому опалювальний сезон не для всієї столиці розпочався одночасно.