Про це він розповів на своєму каналі «Толчок».

«Україна могла б провести один із перших кардинально відмінних від усіх світових експериментів щодо виплати безумовного основного доходу. Але щоб зрозуміти, чим ми могли б відрізнятися від усього світу, спочатку ми пройдемося тим, що відбувалося раніше», - заявив Толкачов.

Він зазначив, що експериментів із виплати безумовного основного доходу було дуже багато, зокрема, у Кенії, Росії, Фінляндії, США, Німеччині та багатьох інших країнах. Але, за словами Толкачова, більшість експериментів, які проводилися, мали короткостроковий характер – 1-3 роки.

«Жодний ресурс не стане достатнім, якщо ви розумієте, що він має характер тимчасового. Сьогодні вам є що поїсти, завтра є, а за рік це все закінчиться. Відбувається психологічна деформація і з'являється переконання, що ресурс треба накопичувати, відкладати на чорний день, на майбутнє, коли його не вистачить», - пояснив Толкачов.

Експерт упевнений, що мінімальний термін такого експерименту має становити 5-7 років, і лише тоді результати будуть більш реалістичними. Ще одним недоліком проведених раніше експериментів, за словами Толкачова, є те, що в їхньому ході людям просто видавали гроші і не проводили з ними психологічної роботи. Він зазначив, що звільнивши людину від матеріальної залежності, їй потрібно допомогти у самореалізації та дати для цього можливості.

Популярні новини зараз

Зірка "МастерШеф" Ольга Мартиновська похвалилася сімейним щастям в обіймах доньки і Ектора Хіменеса-Браво: "Вже подружжя"

Катя Осадча вийшла в легкому халатику на вулицю взимку: "За ялинкою не сумую"

Тоня Матвієнко подарувала своїй красуні Ніночці поїздку до Єгипту з Арсеном Мірзояном: "Навіщо цей цирк"

Володарка найбільших сідниць у світі Наташа Краун вийшла полювати на холостяків у леопардових лосинах: "Схожа на рибу"

Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Толкачов розповів про негативний вплив дефіциту матеріальних ресурсів на людину.

Також Знай.ua писав про те, що Толкачов розповів, як дефіцит грошей в економічній системі впливає на відчуття щастя та свободи.