Про це він сказав в ефірі програми “Культ Особистості” з Русланом Бізяєвим.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
Підписатися
“Я не вважаю, що канал має бути опозиційним. Є журналісти або медіа, які так себе позиціонують, але я вважаю, що це неправильно. Політик може бути опозиційним. Він декларує, виходить та заявляє: “Я переходжу в опозицію. Я член коаліції, але я виходжу та йду в опозицію”... Але журналіст не може бути. Тоді ти теж заангажований”, - сказав Тигран Мартиросян.
Він зазначив, що телеканали, які називають себе опозиційними, акумулюють довкола себе опозиційну аудиторію.
“Що потім відбувається. Якоїсь миті, коли трапляється якась подія, яка насправді позитивна, а ми ж не можемо стверджувати, що все, що робить чинний президент України – це погано, все погано. Ми ніколи не побачимо на цих опозиційних каналах… Що з Києва до Харкова приголомшлива дорога”, - додав Тигран Мартиросян.
За його словами, таких новин не вдасться знайти на опозиційних телеканалах, що є необ'єктивним щодо подачі новин.
“Журналіст не може так чинити. Бо як тільки він почне стверджувати, що він опозиційний – тоді він має завжди говорити лише погане… А це суперечить журналістським стандартам”, - наголосив журналіст.
Як повідомляв Знай.ua, Валентин Гладких зазначив, що значно більший вплив на редакційну політику та роботу журналістів здійснюють власники.
Крім цього, Знай.ua повідомляв, що Владислав Дзивідзинський заявив, що інформаційна влада є однією з найсильніших в Україні.