Про це він розповів у програмі Мирослави Бобровської «А як насправді?».

На думку гостя програми, зараз Казахстан більше схилиться на північ у геополітичному плані. Натомість позиції колективного Заходу, зауважує він, стануть слабшими.

Зокрема, каже політконсультант, зросте роль РФ, а західним корпораціям, що стає зрозуміло із заяви казахстанського президента Токаєва, доведеться регулярно робити внески у Фонд національного добробуту. «В результаті Токаєв обіцяє підвищити соціальні стандарти та якість життя в країні», - розповідає Андрій Бодров. Загалом же, міркує гість програми, ситуація в державі стабілізується.

Як він пояснює, у Казахстану є спільний кордон і з Китаєм, і з РФ, тобто ця держава зручна для реалізації інфраструктурних проєктів. А європейські та англосаксонські корпорації, додає експерт, вже багато інвестували туди. «Тому я не думаю, що Європа брала активну участь в організації повстань у Казахстані. Швидше за все, все, що їй потрібно – це зберегти свої інвестиції», - міркує Андрій Бодров.

Популярні новини зараз
Коли скасують графіки відключення світла: хто та як формував черги Пенсіонери ВПО можуть отримати солідну надбавку: що для цього потрібно Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї Мобілізацію урівняли для всіх: українцям оголосили вердикт щодо економічного бронювання
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Бодров заявив, що багатьом у клані Назарбаєва не сподобалися зміни у країні.

Також Знай.ua писав про те, що Василець розповів, як дії казахських олігархів призвели до народних протестів.