Про це він розповів у програмі «Антишоу».

За словами філософа, сьогодні тільки 20% усіх воєнних конфліктів у світі доходять до бойових дій. «Нині головна мета військових операцій – параліч структури управління супротивника», - підкреслює він. Водночас Віктор Савінов зазначає, що це головна мета, досягнути якої можна різними засобами – класичним військовим методом чи за допомогою ядерної зброї.

Принагідно він згадує, що ще на початку 20 століття ключовою у вирішенні таких конфліктів була важка артилерія, але кінця століття пріоритетом стала ядерна зброя. «Змінилася навіть філософія війни, відбувся перехід від інтенсивного модерну до постмодерну», - пояснює гість програми.

Зокрема, додає він, йдеться про появу нового фактору мислення – «ядерне стримування», вести війну максимально можливими засобами вже було не можна, через що змінилася й система воєнної кампанії. «У XX столітті 80 відсотків військових кампаній велося на зразок Першої Світової війни», - зауважує Віктор Савінов. Сьогодні ж, констатує філософ, маємо інше співвідношення.

Популярні новини зараз
Українцям за кордоном встановили нові правила: військовий облік, ТЦК, паспорти Непридатні українці масово "втрачають" інвалідність: кого мобілізують через технічний збій Знову жити за графіками: українців попередили про відключення електрики влітку Пенсія на 10 років раніше: відпустять достроково попри недостатній трудовий стаж
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Савінов заявив, що на війні насамперед народжуються страх та насильство.

Також Знай.ua писав про те, що Загородній розповів, навіщо поширювалася теза про можливу війну в Україні.