Про це вона розповіла на каналі «Знай 24».

«Продаєш те, що вирощуєш – плати. Якщо у вас є кількадесят соток і ви виростили там огірки, помідори, картопля або будь-які інші овочі або фрукти в такій кількості, що ваша сім'я стільки не з'їсть і ви вирішили їх продати, то за це задоволення вам ще доведеться і заплатити», - каже Вікторія Панченко.

За її словами, владі потрібно якось наповнювати бюджет, і вони вигадують, як це зробити. Вона зазначила, що так з'явився скандальний закон 5600, і наразі всі українці, які мають права власності на земельні паї, мають сплачувати мінімальний податок у 1,5 тис. гривень за кожний гектар.

Вікторія Панченко додала, що податки доведеться платити також, якщо ділянка розташована не в межах міста, тобто фактично – за город. За її словами, тому люди так і прозвали його податок на город. Крім того, зазначила журналістка, якщо земельна ділянка розташована в межах населеного пункту, зокрема у місті, та її розмір становить 50 соток, власник також зобов'язаний сплатити податок, однак у фіксованому розмірі.

«Законом встановлено мінімальну ціну податку за город. Вона становитиме 5% нормативної оцінки землі. В середньому, в Україні це 1500 гривень. Платити податок потрібно буде щорічно – незалежно від того, чи має власник дохід від цієї землі чи ні. Орендарям землю без офіційного оформлення також доведеться заплатити за свої ділянки», – розповіла Вікторія Панченко.

Популярні новини зараз
Авдєєв день 2 грудня: не виходьте на вулицю та викиньте посуд із тріщинами, суворі заборони та традиції Найдешевший спосіб обігріти оселю без опалення та світла: обійдеться менш ніж у 20 грн Готуємо велосипеди? Українцям відповіли, коли на заправках не залишиться бензину та солярки Якій області приготуватись: астролог передбачив вже до кінця року
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Панченко розповіла, хто може потрапити під нові податкові перевірки.

Також Знай.ua писав, що Котенкова розповіла, навіщо владі закон про домогосподарства.