Про це йдеться у матеріалі російського опозиційного видання «Утро Февраля».

«Приблизно 110 мільйонів тонн нафти – це обсяг експорту до Європи. Приблизно 15 тонн припадають ті країни, які тимчасово виведені з-під ембарго: Угорщину і Словаччину. Відповідно, 95 мільйонів тонн потрапляють під ембарго. Теоретичний абсолютний максимум із логістичної точки зору, який може бути перенаправлений до Китаю, становить близько 5 мільйонів тонн. Ще стільки можна перенаправити в Індію. Але, як не крути, 85 мільйонів тонн експорту втрачено на зовсім невизначений термін», - сказав російський опозиціонер Ілля Пономарьов.

У публікації сказано, що ЄС уже погодив часткове ембарго на російську нафту: під заборону потрапили доставки нафти морським шляхом, що становить понад 50% закупівель російської нафти.

«Ембарго буде введено поетапно протягом шести місяців для нафти та восьми місяців – для дизельного та іншого очищеного палива. Крім того, Німеччина та Польща заявили, що в односторонньому порядку відмовляться від поставок нафтопроводом «Дружба», який не потрапив під санкції через протести Угорщини», - написано в публікації.

На думку аналітиків Bloomberg, через заборону морського постачання нафти росія може втратити близько 10 мільярдів доларів на рік, а заборона експорту через трубопровід «Дружба» зменшить прибуток ще на 13 мільярдів доларів.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам "навісять" новий фінансовий тягар: ніяких пільг не чекайте Штрафи за дрова: українцям підказали, як уникнути покарання за деревину на своєму подвір'ї Є умова, вводять ліміт на 30 днів: що буде з тарифом на світло з 1 грудня Плюс 2361 грн на картку щомісяця: хтось із пенсіонерів у 2025 році отримає солідний бонус
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, російський опозиціонер Ілля Пономарьов розповів, що означають нові санкції США проти росіян та їхніх активів.

Також Знай.ua публікував слова Дмитра Гудкова: Ленд-ліз підійде і все взагалі для шляху закінчиться дуже погано.