Про це повідомляє онлайн-видання «Утро Февраля».

Як вважає психолог, Україна може налагодити умовний діалог із Донбасом, якщо звідти повністю піде росія.

«Якби зараз звідти пішла росія. І вивезло кілька тисяч бомжів, які стали політичною елітою, жодної проблеми з діалогом не було б. Вони згадали б, що взагалі українці. За національністю Донбас – це 70% українців. 70%!», - наголошує Євген Головаха.

Також він розмірковує про відмінності між Україною та росією. Зокрема, соціолог звертає увагу на нездатність українців до систематичного насильства, вони ігнорують усе, що пов'язане із насильством та жорстокістю.

«А росія – це країна, де живе культ систематичного насильства та придушення особистості. Що ж поробиш. Вона – наступниця Золотої Орди», – стверджує Євген Головаха.

Популярні новини зараз
Жителів багатоквартирних будинків приголомшили тарифним "сюрпризом": послуга подорожчала одразу на 100% Кількість ухилянтів стрімко зростає: вже навіть не соромляться Масово заражаються і діти, і дорослі: небезпечна хвороба "косить" усіх через спеку Повістки та перевірки на вулицях: ТЦК готуються до посиленої мобілізації
Показати ще

Крім того, додає психолог, основа російської пропаганди – приниження, а в української швидше розвинені фольклорні мотиви, їх розповсюджують казкарі, описуючи різні ситуації. Проте, наголошує він, це не Пєсков.

«Те, що відбувається з російськими пропагандистами, — насолода гидотою, соціальний парадокс. Це почасти радянська традиція. Але навіть у Радянському Союзі вони не доходили до такої гидоти, яку культивують провідні російські пропагандисти», – розповідає Євген Головаха.

Принагідно він зазначає, що згідно з даними опитування одного європейського агентства в період з кінця березня до кінця квітня рівень довіри росіян до інформації з телебачення впав на 10%. До того ж, додає соціолог, щодо цього питання українці випередили росіян уже давно.

«Кому найбільше довіряють українці зараз, за нашими даними. Є три сили, на які насамперед покладають надії. Перша – армія. Друга – близькі люди. І на третьому місці – президент України», – розповідає Євген Головаха.

Як повідомляв Знай.ua, Безсмертний заявив, що не можна виключати ймовірність нападу білоруських військ.

Також Знай.ua писав, що Безсмертний розповів, хто з українських президентів більше розвивав відносини з Білоруссю.