Про це він розповів у своєму блозі.

За словами публіциста, окрім приватизації закладів охорони здоров’я, в Україні відбувається ще другий паралельний процес - самоврядування медичних професій.

Як він зазначає, у рамках кластерної трансформації, коли у нас 432 стаціонари замість 1700, а решта йдуть під приватизацію, цей ресурс обмежений і все одно щось треба лишити в державній чи комунальній власності, але є ще армія медичних працівників.

«Армія медичних працівників складала 760 тисяч: 160 тисяч лікарів, а решта – це медсестри і санітарки. Це такий ласий шматок для приватизації. Їх можна приватизувати всі 100%, якщо лікарні треба залишити у державній власності, там 30%, то цих можна приватизувати всі через систему самоврядування», - пояснює Анатолій Якименко.

Публіцист констатує, що так держава підпорядкує лікарів через приватну структуру, зараз піднявся шум і активізувалися всі, хто боровся з цим законом.

Популярні новини зараз
СБУ проводить обшуки у Ігоря Коломойського: несплата митних платежів та розтрата Що в жодному разі не можна додавати до борщу: топ найгірших інгредієнтів Народилися у двох сорочках: знаки Зодіаку, за якими удача ходить по п'ятах Українські пенсіонери втратять до 50% виплат: у ПФУ дають лише 10 днів
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Толкачов заявив, що Україна стверджує цінність любові, а росія виходить із самоствердження.

Також Знай.ua писав про те, що Трофименко розповів, перед якими викликами сьогодні знаходиться українська система освіти.