Про це він розповів у своєму блозі.

Як стверджує правник, власні принципи – це, по суті, кістяк кожної людини, а відтак їх потрібно відстоювати, як і передбачено за другим пунктом програми «25 сходинок до суспільного щастя».

«Є речі, які, зрадивши, ти зраджуєш самого себе. І в якомусь сенсі дуже стаєш схожим на людину з переламаним хребтом: вона начебто жива, але точно не може насолоджуватися життям, як здорова людина», - пояснює Геннадій Друзенко.

Аби не бути голослівним, по приклад він звертається до української історії та літератури. Зокрема, експерт говорить про Павла Тичину, який спершу був абсолютно геніальним поетом, автор «Сонячних кларнетів», і який пізніше, зрадивши свої принципи, перестав бути таким.

«І в той же час Стус, який пішов за принципи в тюрму і розквіт якимись неймовірно геніальними віршами», - підкреслює Геннадій Друзенко.

Популярні новини зараз
Який стаж не зарахують до пенсії: роки роботи просто викинуть Подачу газу тимчасово припинять: газовики попереджають українців про ремонтні роботи до кінця листопада Українцям дозволили не сплачувати за комунальні послуги: коли рахунки можна "заморозити" Надіються всі, але мало хто відчує: чого чекати від індексації пенсій у 2025 році
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Якименко розповів, якому сегменту медиків потрібне самоврядування і чим вони мають займатися.

Також Знай.ua писав про те, що Бізяєв розповів, наскільки сильними будуть наслідки війни в Україні для ключових країн світу.