Про це він розповів у своєму блозі.

Як стверджує правник, власні принципи – це, по суті, кістяк кожної людини, а відтак їх потрібно відстоювати, як і передбачено за другим пунктом програми «25 сходинок до суспільного щастя».

«Є речі, які, зрадивши, ти зраджуєш самого себе. І в якомусь сенсі дуже стаєш схожим на людину з переламаним хребтом: вона начебто жива, але точно не може насолоджуватися життям, як здорова людина», - пояснює Геннадій Друзенко.

Аби не бути голослівним, по приклад він звертається до української історії та літератури. Зокрема, експерт говорить про Павла Тичину, який спершу був абсолютно геніальним поетом, автор «Сонячних кларнетів», і який пізніше, зрадивши свої принципи, перестав бути таким.

«І в той же час Стус, який пішов за принципи в тюрму і розквіт якимись неймовірно геніальними віршами», - підкреслює Геннадій Друзенко.

Популярні новини зараз
Головне за ніч: дефіциту в Україні не уникнути, відчай у путіна та останній спочинок королеви Єлизавети II Екстрасенс Макс Гордєєв проговорився про звільнення всіх східних областей України: про що говорить цифра 10 на картах таро Нові ціни на цибулю налякали покупців: такого зростання ніхто не чекав, що буде далі Водіям, які вирішили заощадити на бензині, загрожує величезний штраф: перевищує вартість транспорту і позбавляє прав
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Якименко розповів, якому сегменту медиків потрібне самоврядування і чим вони мають займатися.

Також Знай.ua писав про те, що Бізяєв розповів, наскільки сильними будуть наслідки війни в Україні для ключових країн світу.