Про це він розповів у програмі «Що далі?» на каналі «Знай24».

«Я відразу подумав, це ми просимо так зброю далекого радіусу дії, мовляв, це натяк, що нам потрібна зброя далекого радіусу дії. Найзнаменитіша цитата, яка була, що, навіть коли ми виб'ємо всіх із Криму, війна не закінчиться. Все ясно, ми просимо дозволу бити по території російської федерації і просимо зброю, яка туди дістає», - розмірковує Михайло Шейтельман.

І вся стаття, вважає він, це підтверджує, всі висновки з неї йдуть до того, що, мовляв, росія б'є на одну відстань, Україна – на іншу, треба це змінити. Ці прохання, констатує експерт, опубліковані саме перед зустріччю Рамштайна не просто так. До того ж, додає він, стаття – це розрахунок не лише на міністра оборони США, а й на самих людей, на українське та американське суспільство.

«Яке буде ухвалено рішення, поки не знаємо, але, як показує хід війни та хід американської та європейської допомоги, все рухається в один і той же бік – на посилення. Тобто нам дають зброю, яка все потужніша, все швидша і сильніша, і нам дозволяють робити з нею все більше», - каже Михайло Шейтельман.

На його думку, приїзд Блінкена говорить нам про те, що він привіз узгоджене політичне рішення. Рамштайн тим часом, констатує політтехнолог, набув технологічного вигляду, де узгоджується, яка зброя, скільки, кому, коли, яким шляхом піде. І тепер, стверджує він, приїхав Блінкен говорити від імені не лише США, він говорить від імені всього вільного світу.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам виплатять більше 500 гривень надбавки Перетрусіть скарбнички: дві копійки, за які можна отримати шалені гроші Гороскоп на тиждень 5-11 червня для всіх знаків Зодіаку: грошовий ризик Риб, обман Скорпіонів та занепокоєння Тельців Просто покладіть це в лунку і капуста буде, як з картинки: здоровий та великий урожай забезпечено
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Бізяєв розповів, чи росія змінюватиме свою тактику на фронті найближчим часом.

Також Знай.ua писав про те, що Новохатський припустив, що міг означати несподіваний візит Блінкена до України.