Про це він розповів у своєму блозі.

«Треба розуміти, що ця проблема виходить далеко за межі медичної сфери і правил у середовищі лікарів закордоном: це не інституційна проблема, а філософська та соціально-економічна», - зазначив Анатолій Якименко.

За словами публіциста, вузька спрямованість медичної освіти не дає можливість лікарям більш широко зрозуміти усі соціальні проблеми, які пов’язані з їхньою професією.

«Професія лікаря – це точка для реалізації, а точка для реалізації – це дефіцит соціального ресурсу. Кількість людей, які мають потенційні можливості проявити себе у точці зростання і самореалізації, значно більша ніж точок для самореалізації, тому за ці точки самореалізації постійно є конкурентна боротьба», - підкреслив Анатолій Якименко.

Як зазначив публіцист, у західних країнах також є сильна конкуренція, тому наші лікарі у більшості випадків не можуть себе там реалізувати у своїй професіях.

Популярні новини зараз
Реформи і прозорість: експерт розповів, чого вимагають США від України за свою допомогу Один день – 1 гривня: "Київстар" підказав як користуватися послугами майже задарма Пенсіонерам дадуть знижку на продукти 20%: що потрібно взяти в магазин Українцям 60+ нададуть грошову допомогу, можна запросити рідних: як подати заявку
Показати ще

«Якщо ми візьмемо такі країни, як Італія, Франція, Іспанія або Німеччина, то ми зіштовхнемося із проблемою кумівства: якщо ви не належите до певного стану і не маєте певного положення у суспільстві, то ви не потрапите до точки самореалізації», - сказав Анатолій Якименко.

Як повідомляв Знай.ua, Володимир Чернишенко розповів, чи співпрацюють вони з російськими вченими після війни.

Також Знай.ua повідомляв, що політтехнолог Михайло Шейтельман повідомив, який великий крок до перемоги вже зробила Україна.