Про це він розповів у програмі «Земля і воля».

За словами експерта, якщо громадяни поведуться на інформацію про автоматичне продовження договору оренди землі на ще один рік і не застосують правильних механізмів його припинення, то потім орендар може до них прийти і вимагати своє, адже відповідно до частини 6 статті 33 він продовжив працювати, а заперечення йому ніхто не надсилав.

«Обов’язково, незважаючи на те, що би там не говорив орендар, ви повинні робити заперечення в поновленні договору оренди. Це ваша гарантія того, що ви зможете забрати свою землю. Не важливо, чи ви будете продовжувати з ним оренду, чи хочете, чи не хочете. Я би взагалі казав, що всім необхідно писати заперечення в поновленні договору оренди землі», - стверджує Роман Головін.

Він підкреслює, що потрібно діяти виключно за Законом «Про оренду землі», зокрема за статтею 33, згідно із якою договір закінчується із закінченням строку, на який він був укладений.

Популярні новини зараз
Росіяни вже не зможуть ніколи завдати масованого удару по Україні: "Вони бісятся" В Україні зросте ціна на картоплю, яка до останнього "тримала" планку: у чому причина Українцям з 1 листопада світять додаткові 2200 гривень та гуманітарна допомога: у Мінінтеграції розповіли, кому це дістанеться Даша Кацуріна відверто розповіла про негативні сторони Дантеса: "У ліжку..."
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Мусієнко розповів, чи вдалося путіну перетягнути Китай на свій бік щодо війни проти України.

Також Знай.ua писав про те, що Мусієнко розповів, чи справляється російська військова машина з війною проти України.