Про це він розповів у програмі «Земля і воля».

За словами експерта, якщо громадяни поведуться на інформацію про автоматичне продовження договору оренди землі на ще один рік і не застосують правильних механізмів його припинення, то потім орендар може до них прийти і вимагати своє, адже відповідно до частини 6 статті 33 він продовжив працювати, а заперечення йому ніхто не надсилав.

«Обов’язково, незважаючи на те, що би там не говорив орендар, ви повинні робити заперечення в поновленні договору оренди. Це ваша гарантія того, що ви зможете забрати свою землю. Не важливо, чи ви будете продовжувати з ним оренду, чи хочете, чи не хочете. Я би взагалі казав, що всім необхідно писати заперечення в поновленні договору оренди землі», - стверджує Роман Головін.

Він підкреслює, що потрібно діяти виключно за Законом «Про оренду землі», зокрема за статтею 33, згідно із якою договір закінчується із закінченням строку, на який він був укладений.

Популярні новини зараз
Починається новий період: українцям назвали тариф на світло з 1 червня, скільки заплатимо за кВт Відстрочки не буде: хто скоро опиниться під мобілізацією в Україні Мобілізація працівників ТЦК: хто тепер виловлюватиме ухилянтів Пенсіонерам виплатять по 7 тисяч гривень: хто та як може отримати
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Мусієнко розповів, чи вдалося путіну перетягнути Китай на свій бік щодо війни проти України.

Також Знай.ua писав про те, що Мусієнко розповів, чи справляється російська військова машина з війною проти України.