Про це він розповів у програмі «Влада та спорт».

«Ми можемо критикувати радянську дійсність, але в тому плані, що стосується спорту і зокрема дитячого спорту, – ні. Тут особливих приводів для критики не бачу. Була державна машина, могли бути окремі недоліки, але загалом державна система підготовки юних спортсменів працювала за повною програмою», – пояснює Артем Франков.

Водночас він наголошує, що йдеться не про ностальгію за СРСР, а про те, щоб відзначити окремі сильні риси тієї системи. За словами журналіста, Україна свого часу не просто відокремилася і стала незалежною, а із соціалістичної держави стала капіталістичною.

А це, констатує він, означало, що роль держави, з одного боку, різко впала, з іншого боку – вона мала різко зрости. Як пояснює гість програми, якщо раніше регіони, провінції, міста, села на своєму рівні були зобов'язані займатися дитячо-юнацьким спортом, то зараз вони великою мірою нікому і ніяк у цьому не зобов'язані.

«Але як ми маємо чинити в умовах капіталізму? Є приклад, адже якось обходяться англійці, німці, бельгійці, норвежці, ісландці. Де б не відбувався якісний стрибок у розвитку футболу, він обов'язково ґрунтувався на розвитку футболу, на найпотужніших інвестиціях у дитячо-юнацький футбол та футбол як такий, та на наявності державної програми», - розповідає Артем Франков.

Популярні новини зараз
Головне за 24 квітня: бунт українців у Польщі, трагедія Каті Репяхової, важливий день та різке підвищення цін Нові тарифи на воду для трьох категорій споживачів: як зміняться платіжки Залишать голими та босими: комунальники пообіцяли "не райдужну перспективу" всім боржникам Що насправді роблять контролери з вашими лічильниками: чого боятися, а чого не варто
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Гай-Нижник розповів про приховану русифікацію в українській освіті часів Щербицького.

Також Знай.ua писав про те, що Франков розповів, чи існують у футболі національні чи навіть міські команди.