Про це вона розповіла на каналі my.ua.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЗа словами гості програми, більшість внутрішньо переселених осіб – це жінки з дітьми, люди похилого віку. Натомість чоловіки, як вона пояснює, очевидно, залишаються переважно на місцях як воєннозобов’язані. А внутрішньо переміщені особи, констатує експерт, все ж таки потребують допомоги: поселення, продукти, фінанси, тощо.
«Пані Верещук також буквально 26 серпня заявила про те, що буде створений Єдиний реєстр соціального житла, де люди зможуть також ставати в чергу, отримувати житло. Ініціатив дуже багато від фондів, від уряду, але, на жаль, вони сьогодні не реалізовуються», - зазначає Зоряна Пелех.
Як вона пояснює, житло – це така річ, яку дуже важно побудувати за місяць, два чи три, якщо, звісно, йдеться про глобальне житло. За словами гості програми, введенні житла займає мінімум 12 місяців, а загалом від 12 до 24 місяців. Окрім цього, додає вона, багато запитань виникає і щодо самого будівництва: це підвищення вартості будівельних матеріалів, це людський ресурс, це переорієнтація коштів, це адміністративні, територіальні одиниці, адже війна досі триває.
«Так, можливо будувати модульні будинки швидкої збірки, але ж ми всі розуміємо, що це вирішення питання тимчасового житла», - констатує Зоряна Пелех.
Як повідомляв Знай.ua, Мусієнко розповів, як світ відповів росії на її псевдореферендуми.
Також Знай.ua писав про те, що Котенкова розповіла, хто отримав відстрочку на сплату боргів комунальникам.