Про це він розповів на каналі Павла Себастьяновича.

«Більшість зареєстровані в Німеччині ФОПами, фізичні особи-підприємці, тобто вони ніякі не державні, але це теж дуже все умовно. Яка задача міського голови? Реагувати на поточну медичну ситуацію», - повідомив Анатолій Якименко.

За словами публіциста, якщо не вистачає приміщень у німецькій клініці, то міський голова зобов’язаний розширити лікарню, збудувати додаткові кімнати й закупити туди обладнання. Як зазначив Анатолій Якименко, усіх лікарів, які є ФОПами в Німеччині, організовує не держава, а палати й професійні товариства.

«Вони виконують одночасно функцію асоціацій і профспілок, і вони дають ліцензії. Це гільдія, яка має обов’язкову ієрархію, і на верхівці цієї ієрархії стоїть група осіб, демократично обраних, які мають репутацію», - заявив Анатолій Якименко.

Популярні новини зараз
Субсидії, зарплати та пенсії: які зміни принесе українцям лютий СБУ під час обшуків знайшли у голови ДПС Києва $150 тисяч, 3 квартири та машини: мріяла про соболину шубу та Мальдіви Прості поради, як правильно зварити пшоно: буде дуже смачним і не гірчити Що в жодному разі не можна додавати до борщу: топ найгірших інгредієнтів
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, публіцист Анатолій Якименко повідомив, що держава не повинна визначати перелік найважливіших медичних послуг.

Також Знай.ua повідомляв, що публіцист Анатолій Якименко заявив, що страхова медицина – це посередництво.