Про це він розповів на каналі Павла Себастьяновича.

«Більшість зареєстровані в Німеччині ФОПами, фізичні особи-підприємці, тобто вони ніякі не державні, але це теж дуже все умовно. Яка задача міського голови? Реагувати на поточну медичну ситуацію», - повідомив Анатолій Якименко.

За словами публіциста, якщо не вистачає приміщень у німецькій клініці, то міський голова зобов’язаний розширити лікарню, збудувати додаткові кімнати й закупити туди обладнання. Як зазначив Анатолій Якименко, усіх лікарів, які є ФОПами в Німеччині, організовує не держава, а палати й професійні товариства.

«Вони виконують одночасно функцію асоціацій і профспілок, і вони дають ліцензії. Це гільдія, яка має обов’язкову ієрархію, і на верхівці цієї ієрархії стоїть група осіб, демократично обраних, які мають репутацію», - заявив Анатолій Якименко.

Популярні новини зараз
"Останній місяць війни": астролог назвав можливу дату завершення бойових дій Мобілізація пенсіонерів за 60: військовий в шоці від ініціативи Масово полетять повістки: кого викличуть до ТЦК вже в травні До 3000 гривень на картку ПриватБанку: хто з українців отримає виплату
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, публіцист Анатолій Якименко повідомив, що держава не повинна визначати перелік найважливіших медичних послуг.

Також Знай.ua повідомляв, що публіцист Анатолій Якименко заявив, що страхова медицина – це посередництво.