Про це він розповів у програмі «Різні люди».

За словами парамедика, коли діти росіян із синдромом перемоги отримали повістки, точка зору та погляд на війну взагалі у всіх дуже сильно змінилися. Як він пояснює, спокійно, коли це десь хтось із кимось воює, але якщо така повістка лежить уже в тебе вдома, якось не до радості.

«І найцікавіше – а навіщо? Мотивації нема, а за що воювати? Сидить собі в москві, все добре, ситно, ошатно, і тут треба свого сина відправити на фронт», - констатує Michael Jonah.

Також він наголошує, що основна маса населення росії – це все-таки не зеки і не ідіоти, але великі любителі телевізора. Як згадує гість програми, схоже було в Радянському Союзі: альтернативні новини почали з'являтися не відразу, тому вважалося, що життя комсомольця – найкраще. Але зараз, констатує він, є інтернет, є альтернативна думка.

«Мабуть, пропагандисти, які навчалися тоді, дістали старі методички і працюють із населенням», - стверджує Michael Jonah.

Популярні новини зараз
Юрист зізнався, чи можна не піти у військкомат, якщо отримав повістку: "Необхідно..." Українським пенсіонерам планують урізати виплати: хто може втратити частину пенсії По-жирному вже не буде: українські супермаркети поділилися новими цінами на солоне сало та свинину Десять років в'язниці та 50 тисяч гривень штрафу: найжорсткіші покарання, які можуть заробити українські водії
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Табах припустив, чому цей рік стане вирішальним для всього світу.

Також Знай.ua писав, що Себастьянович пояснив, що необхідно для залучення інвестицій в Україну.