Про це він розповів на своєму каналі.

«Вони (росіяни – Ред.) виробляють на сьогоднішній день, модернізують і приводять до ладу, розконсервовують 50-70 ракет щомісяця. Але це не конвеєр, це дуже серйозно залежить від комплектуючих», - повідомив Олександр Кочетков.

За словами політтехнолога, росія створює контрабандні ланцюги постачання чіпів для систем керування ракетами. Як наголосив Олександр Кочетков, у росії виникли певні проблеми з чіпами, і купити чіпи військового призначення вона не може за будь-яких умов. Саме тому рф доводиться використовувати менш надійні чіпи.

«Якщо взагалі немає комплектуючих, то воно (виробництво ракет – Ред.) буде йти повільніше. Але все одно вони продовжують виробляти ракети. Йдеться в першу чергу про ракети «Калібр» і Х-101 і модернізацію ракет Х-22», - заявив Олександр Кочетков.

Популярні новини зараз
До 1500 грн збільшення: чого очікувати українцям від березневої "супериндексації" пенсій У Кремлі почали готувати наступника для путіна, і в Україні вже знають ім'я Врахування доходів при призначенні субсидії: яка умова буде вирішальною Заміна газового лічильника: українцям порадили терміново зробити це, доки грошей не беруть
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, політтехнолог Олександр Кочетков розповів, чи варто Україні боятися мобілізаційного ресурсу росії.

Також Знай.ua повідомляв, що політтехнолог Борис Тизенгаузен припустив, чому Україні не надають зараз танки.