Про це він розповів на своєму каналі.

«Вони (росіяни – Ред.) виробляють на сьогоднішній день, модернізують і приводять до ладу, розконсервовують 50-70 ракет щомісяця. Але це не конвеєр, це дуже серйозно залежить від комплектуючих», - повідомив Олександр Кочетков.

За словами політтехнолога, росія створює контрабандні ланцюги постачання чіпів для систем керування ракетами. Як наголосив Олександр Кочетков, у росії виникли певні проблеми з чіпами, і купити чіпи військового призначення вона не може за будь-яких умов. Саме тому рф доводиться використовувати менш надійні чіпи.

«Якщо взагалі немає комплектуючих, то воно (виробництво ракет – Ред.) буде йти повільніше. Але все одно вони продовжують виробляти ракети. Йдеться в першу чергу про ракети «Калібр» і Х-101 і модернізацію ракет Х-22», - заявив Олександр Кочетков.

Популярні новини зараз
Українцям ускладнять вихід на пенсію: яких змін очікувати наступного року "ПриватБанк" почне брати з українців по 80 грн: коли популярна послуга стане платною Більше, ніж прогнозувалося: на скільки проіндексують пенсії українців з 1 березня Українці отримають бонус до пенсії – понад 2 тисячі: про які категорії подбали
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, політтехнолог Олександр Кочетков розповів, чи варто Україні боятися мобілізаційного ресурсу росії.

Також Знай.ua повідомляв, що політтехнолог Борис Тизенгаузен припустив, чому Україні не надають зараз танки.