Про це він розповів у програмі «Культ особистості».

Як пояснює експерт, взагалі система освіти – досить консервативна галузь, вона завжди рухалася із певною затримкою і радше відтворювала людину вчорашнього дня. А відтак, констатує він, потрібно, щоб існували реформатори, які певним чином намагаються допомагати освіті, розвиватися їй випереджувальним темпом.

«Яка проблема? Коли ви закінчили школу, пішли у педагогічний навчальний заклад, отримали фах учителя, приходите у школу і вчите так, як учили вас. А покоління-то змінилося. І ця проблема існує у всіх системах освіти всіх країн», - пояснює Віталій Хромець.

Водночас гість програми зауважує, що є й інший тип освіти, представлений, наприклад, в Естонії, Фінляндії, скандинавських країнах. Як він розповідає, там освіта будується із чіткою візією покоління або суспільства майбутнього, тобто зараз вони формують покоління для майбутнього суспільства певним чином випереджувальним темпом.

«Якщо ми говоримо про Україну, то прошарок інакшої освіти є неймовірно маленьким, який фактично не впливає на сферу. Мій задум полягає у тому, що наяву систему не потрібно руйнувати і не потрібно реформувати, як це намагалися зробити, тому що те, що вже має завершитися, померти, не потрібно реформувати. Поряд із цим потрібно побудувати інакшу систему освіти як певну альтернативу, яка на другому кроці має стати вже тією освітою, яка повинна домінувати в Україні», - підсумовує Віталій Хромець.

Популярні новини зараз
Оля Цибульська розповіла, чому після 30 років відпадає необхідність у камасутрі: "У які б пози..." 4-річний малюк Лео розбив українцям серця, заспівавши "Фортецю Бахмут": "Це відображення почуттів" Що зміниться, якщо постійно пити воду з лимоном: експеримент здивує всіх Що не можна робити, якщо банкомат "проковтнув" картку: декілька порад від фахівців
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Ялі розповів, чому важливо знищити російську пропаганду за кордоном.

Також Знай.ua писав про те, що Єрмолаєв охарактеризував фсбшну групу путіна.