Про це він розповів у програмі «Культ особистості».

Як пояснює гість програми, модель післявоєнного відновлення була заснована саме на синтезі зусиль держави та бізнесу. Тобто, розповідає він, ніхто не мав контрольного пакету акцій в умовному проєкті «Нова Німеччина» - ні держава, ні бізнес, це приблизно 50/50 з точки зору впливу на процеси.

«Держава забезпечувала рівні умови, прозорість, ефективний суд, а бізнес забезпечував ефективний розвиток. Німецька модель базувалася якраз на максимальній зайнятості населення, максимальній підтримці ринкової конкуренції, антимонопольних обмеженнях, стимулюванні підприємництва, стимулюванні експорту, цінової та курсової стабільності, створенні максимально сприятливих умов для ведення бізнесу», - пояснює Олексій Кущ.

Цю економіку, додає експерт, ще називають економікою медіанних доходів чи економікою загального добробуту, коли суспільство вибудовується за якоюсь медіаною досить високих доходів, а не за рівнем бідності.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 9 липня: недоброзичливість, перешкоди та дрібні помилки – прогноз для всіх знаків Зодіаку Торкнеться всіх, хто має свою квартиру чи будинок: українців почали викликати до податкової – з чим це пов'язано Гроші доведеться повертати: ПФУ попередив про неточності з виплатами Виїхав з людиною з інвалідністю, а повернувся сам: що загрожує чоловікам на кордоні
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Себастьянович розповів, чому в Україні необхідно запровадити рекрутинг до армії.

Також Знай.ua писав про те, що Себастьянович повідомив, чи врятує презумпція невинності чиновників-корупціонерів.