Про це він розповів у програмі «Культ особистості».

Як пояснює гість програми, модель післявоєнного відновлення була заснована саме на синтезі зусиль держави та бізнесу. Тобто, розповідає він, ніхто не мав контрольного пакету акцій в умовному проєкті «Нова Німеччина» - ні держава, ні бізнес, це приблизно 50/50 з точки зору впливу на процеси.

«Держава забезпечувала рівні умови, прозорість, ефективний суд, а бізнес забезпечував ефективний розвиток. Німецька модель базувалася якраз на максимальній зайнятості населення, максимальній підтримці ринкової конкуренції, антимонопольних обмеженнях, стимулюванні підприємництва, стимулюванні експорту, цінової та курсової стабільності, створенні максимально сприятливих умов для ведення бізнесу», - пояснює Олексій Кущ.

Цю економіку, додає експерт, ще називають економікою медіанних доходів чи економікою загального добробуту, коли суспільство вибудовується за якоюсь медіаною досить високих доходів, а не за рівнем бідності.

Популярні новини зараз
Гороскоп на сьогодні 4 квітня: несподівана новина може перевернути п'ятницю Пенсіонери звільняються від комунальних платежів: хто має право не платити жодної копійки Мобілізація у квітні набере обертів: кого з чоловіків ТЦК "візьмуть на приціл" Важливе попередження: водіям змінили правила зупинки на блокпостах
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Себастьянович розповів, чому в Україні необхідно запровадити рекрутинг до армії.

Також Знай.ua писав про те, що Себастьянович повідомив, чи врятує презумпція невинності чиновників-корупціонерів.