Про це він розповів на своєму каналі.

«Китай і не розраховував, що Київ і Вашингтон приймуть цей план миру, тому що це все було не для цього, а для меседжу в Африку, Європу, Південну Америку. Китай хотів позначити свою позицію та позначити своє місце у цих геополітичних розкладах», - повідомив Дмитро Співак.

За словами політичного діяча, незважаючи на позитивні меседжі китайської формули миру про повагу до суверенітету та кордонів держави, там було також чимало негативних меседжів. Як зазначив Дмитро Співак, Китай, наприклад, висловився проти формування військових блоків, тобто виступив проти НАТО.

«Є меседжі, які не тішать нас. Наприклад, Китай висловив категоричну незгоду з односторонніми санкціями», - заявив Дмитро Співак.

Популярні новини зараз
Пенсіонери одноразово отримають по 3000 грн: якій віковій категорії пощастить "ПриватБанк" почне брати з українців по 80 грн: коли популярна послуга стане платною Зайві "квадрати" обійдуться дорого: кого змусять платити податок на квартиру Доплати за "робочі" роки: хто з українців у 2025 році отримає несподіваний бонус до пенсії
Показати ще

Як писав раніше Знай.ua, Георгій Біркадзе розповів, коли вирішиться справа зі вступом України до НАТО.

Також Знай.ua повідомляв про мирний план Китаю: Руслан Бізяєв розповів, чи встав Китай на бік росії.