Про це він розповів у своєму блозі.

«Хай якими корисними є системи прискореного Google перекладу для прискореного ознайомлення із чужими текстами, але знання чужої мови стає ключем не лише для поглибленої інформації, а і для сердець її носіїв. Хочемо використовувати чужий найкращий досвід, чужі знання? Маємо поставитися із повагою до них і насамперед до їхніх творців», - пояснює Олесь Доній.

За його словами, іноземні мови – це для українців спосіб змінити вектор отримання додаткової інформації, вийти із інформаційного простору кремля, «руского міра», імперської ідеології, у який ми зайшли через мовну спорідненість. На думку ідеолога, цих зв’язків важко позбутися лише завдяки каральним, заборонним заходам.

«Хай які би заборони на російські сайти чи книжки вигадувалися нашою державою, у сучасному світі їх завжди можна обійти. Це реальність. Має бути надана альтернатива. Такою альтернативою є світ із його колосальною кількістю різнобарвних видів. Для того, щоб ознайомитись із культурами, слід вчити мови. Тож, сходинка №22 – «Вивчай іноземні мови», - підсумовує Олесь Доній.

Доній – автор концепції «25 сходинок до суспільного щастя», яку експерти оцінюють як осучаснення ідей Григорія Сковороди, а самого Олеся Донія – як модерний аналог Григорія Сковороди.

Популярні новини зараз
Опалювальний сезон 2023-2024: коли він стартує і скільки триватиме Систему оплати проїзду у громадському транспорті змінено: нові правила з 4 жовтня Новий етап мобілізації в Україні: кому точно вручать повістку вже з 1 жовтня, список Нова мінімальна зарплата та підвищення пенсії: як з 1 жовтня в Україні зміняться виплати
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Покальчук пояснив, чому деякі люди з окупованих територій ведуться на російську пропаганду.

Також Знай.ua писав про те, що Доній розповів, яку сферу економіки тепер Україна повинна розвивати передусім ще кілька років.