Про це він розповів у програмі «Різні люди».

«Я вам чесно скажу, що мені дуже багато допомагає (ред. – при ПТСР) те, що я приїжджаю в Україну. Я відчуваю, що я в строю, я відчуваю, що я борюся з бісом, я відчуваю, що я щось роблю, допомагаю, а не просто сиджу на пляжі в Майямі і страждаю над собою», - пояснює Гаррі Табах.

Принагідно він звертається до українських військових, хлопців і дівчат, щоб вони зрозуміли, що із цим можна жити, із цим можна боротися, це можна вилікувати. За словами військового, часто при ПТСР люди починають вживати наркотики, алкоголь, у них починаються проблеми з поліцією, із законом, сім'я і взагалі ніхто їх не розуміє.

«Це дуже складно, тому що із системи з побратимами, які тебе розуміють, тому що вони такі ж поранені, ти потрапляєш у систему, де тебе люди не розуміють», - наголошує Гаррі Табах.

Популярні новини зараз
Працівник ТЦК поскаржився на пекельну роботу: "На нулі і те був шанс на відпочинок" З "мінімалки" по 800 грн: в Україні змінили податки, хто має підкоритися новим правилам у 2025 році Головне за 22 лютого: 45 грн за долар, скасування повісток, штраф через ТЦК та зниження пенсій від ПФУ На оплату комуналки чи купівлю продуктів: українцям виплатять майже 11 000 гривень
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Чаплигін розповів, як змінився світ після Французької революції.

Також Знай.ua писав про те, що Ялі розповів, чи повторять ЗСУ успіх Харківської операції на іншому напрямку.