Про це він розповів у програмі «Пульс тижня» з Олексією Буряченком.

Як зазначає гість програми, у Заходу є одна цікава специфіка: якщо сюди заходить європейський або американський бізнес, то вони вже почнуть захищати Україну не стільки через те, що вони так Україну люблять, а через те, що у них тут є свій інтерес.

«Тут сама Урсула фон дер Ляєн із Єврокомісії каже, що для них важливе відновлення України, входження європейського бізнесу в Україну, і вони розуміють, що без страхування ризиків нічого не вийде, тому вони готові на себе це взяти. Такої риторики ніколи не було», - зауважує Олександр Буряченко.

На його думку, взагалі конференція у Лондоні, всі ці бесіди за всі дні форуму показали, що Україну вже сприймають як частину родини. Тобто, пояснює ведучий програми, якщо на Лугано Україні просто надавали кошти і вона виглядала радше як попрошайка, то у Лондоні наш статус змінився.

«Про сім’ю це мені трошки нагадує Грецію, коли у неї була остання економічна криза і Євросоюз влив більше 120 мільярдів євро для того, щоб її врятувати, бо вона – член сім’ї, Євросоюзу. І щодо України почалося те саме: ми ж усі європейці, відповідно, вони мають і нам допомагати. Тому вже і плани почали будувати на багато років», - зазначає Олександр Позній.

Популярні новини зараз
Україною пройдуть позапланові перевірки ЖКП: кому слід готуватися Обводять навколо пальця: клієнти запідозрили "Приват" у махінаціях з комунальними платежами НБУ терміново вилучає купюри 50 та 200 грн з обігу: що робити українцям і чи треба бігти в банки Пенсіонерів змусять платити за проїзд у громадському транспорті
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Гладких розповів, чи можна все фінансування віддавати на фронт.

Також Знай.ua писав про те, що Рій розповів, чи відвернувся Китай від росії.