Про це він розповів на каналі «PolitБюро».

«Це якраз та стратегія, якої Зеленський ще до війни намагався дотримуватися: вписати Україну у глобальну проблематику, представляти всі ті проблеми, які виникають у нас, як не лише наші, а як проблеми, актуальні і важливі для всього людства», - пояснює Валентин Гладких.

На його думку, не важливо, кому подобається Ґрета Тунберг, кому ні, важливо лише те, що у неї є мільйони шанувальників, на яких вона транслює свою позицію щодо війни в Україні і екологічних злочинів росіян, тому її візит – це 100% позитив.

Разом із нею, зазначає аналітик, в Україну прибули колишній голова МЗС Швеції, віцепрезидентка Європейського парламенту і президентка Ірландії у 1990-1997 роках, а це вже більше політичний інструмент, бо вони причетні все ж таки до певних органів, які мають певні компетенції і повноваження. Далі же, констатує він, чергові резолюції, які мають опосередкований вплив.

«Тобто це машинерія, вона дуже повільна, дуже інертна. Але треба розуміти, що папірець до папірця, резолюція до резолюції – і напрацьовуються варіанти подальших політичних рішень. І це просто ще один документ і ще одна сторінка до вироку російському політичному режиму, який рано чи пізно буде притягнений до відповідальності», - підкреслює Валентин Гладких.

Популярні новини зараз
Доведеться шукати 60 тисяч: ТЦК накладуть на цих громадян найбільший штраф до 1 березня На оплату комуналки чи купівлю продуктів: українцям виплатять майже 11 000 гривень Обіцяв розказати правду про Зеленського і втік: куди подівся Денис Манжосов з "Квартал 95" Більше, ніж прогнозувалося: на скільки проіндексують пенсії українців з 1 березня
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Біркадзе розповів, хто найбільше постраждає від вибуху ЗАЕС.

Також Знай.ua писав про те, що Кочетков пояснив, чи існує наразі загроза теплового вибуху на ЗАЕС.