Про це він розповів у програмі «Особистість із Сергієм Дойком».

«Фактично саме посольство – це формальність, і роль посла – це роль, яка рухається протоколом. Це зручна роль, але вона дуже лімітована, на жаль, у нас (ред. – США). Тому що у нас багато хто хоче уваги, дуже багато країн, і ми дуже вибірково даємо доступ без лобістів», - зазначає Юрій Ванетик.

Щодо роботи українського посольства в США, розмірковує експерт, то воно не дуже ефективне. За його словами, якщо тільки це не елітна країна, яка є дуже важливою стратегічно для Америки, то посольство – це щось про символіку та роботу з якимись побутовими ситуаціями громадян.

А взагалі, стверджує гість програми, відносини мають розвиватися дуже активно та поза посольством. Звичайно, констатує він, є унікальні посли, є посольства, які мають великі бюджети та наймають грамотних лобістів, які їм допомагають відчинити двері, комунікувати з потрібними людьми.

«Можна особисто знати, але фактично це треба наймати консультантів, які надають доступ, які роблять план. Тобто практично успішні посольства – це ті, які наймають лобістів здебільшого з маленьких країн, з країн Третього світу, які не особливо важливі для Америки. Це просто реальність», - робить висновок Юрій Ванетик.

Популярні новини зараз
Українці зможуть отримати грошову компенсацію: кому слід звернутися до відділення "Ощадбанку" Виплати ніхто не чіпатиме: переселенців порадували доброю звісткою Через це пройдуть всі чоловіки: українцям підготували нове правило Комунальні платежі скасовуються: названо категорію осіб, якій можна не платити
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Ялі пояснив, що спонукає Європу більше допомагати Україні.

Також Знай.ua писав про те, що Мусієнко прокоментував інформацію про підготовку росії до можливого наступу на Харків.