Про це він розповів у своєму блозі.
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЗа словами експерта, праворадикальні тенденції почалися не вчора, не позавчора і не минулого року. Серед перших дзвіночків, розповідає він, – вихід Британії з ЄС, перемога Трампа у США, довге правління Орбана, поступове збільшення присутності «Альтернативи для Німеччини» у Бундестазі тощо.
«Тобто певна фінансова дестабілізація, високий рівень інфляції, міграції. Тут дійсно росія доклала свою руку, особливо це було після 2015 року, коли з Сирії хлинув мільйон мігрантів до тієї ж Німеччини. Ось вам результат, з тих часів почали зростати рейтинги «Альтернативи для Німеччини», - пояснює Максим Ялі.
Як він зазначає, це тренд принаймні останніх 10-15 років, праві популісти набирають сили, бо традиційні соціал-демократичні партії, які і побудували той потужний ЄС, який ми знаємо, не впорались з викликами.
«Частково це і гібридна війна росії проти Європейського Союзу, частково це і об'єктивні причини, тому що зараз ми проходимо новий цивілізаційний цикл, новий уклад формується, і зазвичай будь-яка економічна система переживає серйозну кризу, а це супроводжується безробіттям, інфляцією, що, звичайно, і збільшує підтримку за таких часів тих, хто пропонує все й одразу», - підсумовує Максим Ялі.
Як повідомляв Знай.ua, Позній прокоментував об’єднання університетів в Україні і розповів, чи дійсно немає альтернативи.
Також Знай.ua писав про те, що Джигун розповів, чи будуть після Саміту миру переговори з росією.