Було б для України вигідніше співпрацювати з Білоруссю і Росією, ніж з європейськими країнами?

На це питання в ефірі програми «Що далі» на каналі «Знай 24» відповідає експерт Українського інституту майбутнього Ігор Тишкевич.

«Який критерій цієї вигоди? Припустимо, я зараз дістаю з кишені сто гривень, кладу на стіл і кажу: дайте мені, будь ласка, на п'ять хвилин ключі від вашої машини. Тактично це для вас вигідно, але стратегічно я, вибачте, сяду в вашу машину без прав і розколупаю її. Так що потрібно розрізняти тактичну вигоду і стратегічну», - підкреслює гість програми.

З точки зору політики співпраці в економіці та підтягування технологічної бази під більш високі стандарти Росія взагалі не повинна розглядатися як партнер. Досить взяти до уваги, що РФ в найближчі двадцять років не зможе зробити технологічний ривок, якщо тільки не вийде з ізоляції.

Популярні новини зараз

Колишній чоловік Марії Бурмаки трагічно загинув під час пожежі у власному будинку: артистка зворушливо попрощалася з батьком своєї дитини

"Холостяк" Міша Заливако "злив" ідеальну Анну Богдан, ходить вдома в чому попало -"У масках, з рушником на голові"

Учасників "МастерШеф" змусили приготувати шедевр, поки горить маленька свічка: закінчилося сльозами та істерикою

Вікторія Булітко пішла з "Дизель шоу" і перетворилася на просту пенсіонерку у хустині: "Десять років тому..."

Показати ще

Інша справа тактика. Якщо зараз на співпрацю з Росією можна заробити гроші без політичних ризиків, то чому б ні? Але стратегічно прив'язувати себе до неї - безумство.

«Але стратегічне планування - це проблема всіх українських урядів, незалежно від того, хто є президентом. В Україні стратегією називається план на п'ять років. Для порівняння, тактичний план Китаю розрахований на десять років, а стратегічний - на п'ятдесят», - зазначає Ігор Тишкевич.

Раніше, як повідомляє Знай.ua, цей експерт звернув увагу, що Олексій Навальний вигідний Володимиру Путіну.

Також Тишкевич пояснив соціальну природу контрабанди в Україні.