Експерт Українського інституту аналізу і менеджменту політики Владислав Дзівідзінський в ефірі програми "Що далі" з Любов’ю Завальнюк на каналі "Знай 24" розповів, як себе повинні вести політики, які приходять у владу.

"Будь-який політик, який бажає країні добра, повинен ухвалювати непопулярні рішення. Але у нас настільки божевільне політичне життя, воно настільки динамічне, що у нас не існує можливості навіть 5 років стабільно бути у владі. А це означає, що якщо ти хочеш у владі залишитися, а інакше навіщо за неї боротися, тобі доводиться кожен раз розмінюватися мільйон по рублю. Тобі доводиться кожен раз принципові вольові рішення відкладати, пом'якшувати, для того, щоб прийняти ситуативні рішення. Українці і наша країна прагне постійно популістських обіцянок", - сказав Владислав Дзівідзінський.

Він зазначив, що політик не може прийти у владу, не пообіцявши великих зарплат і пенсій, і не згадавши про медиків та вчителів.

"Хоча правильно говорити про розвиток економіки, про міжнародне співробітництво, про зовнішні ринки збуту. Про імпорт. Про, можливо, якийсь хаб технологічний. Про те, що робиться 5 років, потім починає приносити результат. І з результату нарешті ми можемо, отримавши податки і прибуток, пообіцяти гарну зарплату медикам або вчителям. І це найбільша біда України. Ми привчили українців до популізму. Зараз ніхто в Україні не готовий підтримати пропозицію підтягнути пояси, попрацювати, а потім жити краще", - додав Дзівідзінський.

За його словами, тут і зараз великі зарплати не з'являються.

Популярні новини зараз
Добралися і до тих, хто з відстрочкою: ТЦК можуть забрати і багатодітних батьків Ухилянтів порадували нововведеннями: без візиту до ТЦК і суттєва знижка Київ та інші міста будуть розбиті: волонтерка спрогнозувала невтішне майбутнє для українців "Попереду кривава осінь": командир ЗСУ порадив українцям готуватись до найгіршого
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Кучеренко пояснив причини зриву підготовки до опалювального сезону.

Крім цього, Знай.ua повідомляв, що Чаплига розповів про нелогічне рішення Європейського суду з прав людини.