Про це він сказав в ефірі програми “А як насправді” з Мирославою Бобровською.

Ілія Куса зазначив, що учасники кліматичного саміту у Глазго, а також саміту G20 у Римі обговорювали проблему вакцинної нерівності.

“Найрозвиненіші держави світу – це Західна Європа, Канада, Штати, Японія, ті, які вважаються розвиненими – у них 61% населення отримало як мінімум одну дозу вакцини. У слабких, бідних країнах ця цифра дорівнює 4%”, - сказав Куса.

За його словами, у такій ситуації не можна говорити про жодну рівність, а між державами виникла прірва.

“Виходить, що доступ до вакцин у розвинених державах у 14 разів вищий, ніж у решти. Це те, що всіх дратує. Виходить, що нічого не змінюється. Як була нерівність — тепер вона вакцинна. Раніше була економічна, фінансова, наразі це вакцинна. Пандемія принципово змінила правила гри. Усі як мислили ринковими категоріями, так і мислять”, – додав Ілія Куса.

Популярні новини зараз
Соловйов закликав розстріляти військкомів: паніка серед пропагандистів ще ніколи не була такою Гречка, сіль, овочі стрімко дорожчають: українцям підказали 10 способів економії на їжі, можна зберегти 30% грошей Головне за ніч: Зеленський несподівано втер носа усім, путін стягує військову техніку до кордону з Грузією, а в Дегестані зводять барикади Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Олексій Толкачов розповів про дезінформацію навколо вакцинації.

Крім цього, Знай.ua повідомляв, що Руслан Бізяєв сказав, що МВФ вважає, якщо дефіцит бюджету в країні більш ніж 3,5%, то ця економіка не є ефективною.