Про це він розповів у програмі «Романенко. Бесіди».

Як пояснює філософ, коли людина перебуває в ситуації перетворення, то вона належить мисленню, але вона не завжди перебуває в цій ситуації. Наприклад, каже Сергій Дацюк, коли людина відпочиває чи говорить із продавцем, вона не має потреби в мисленні, є й інші речі, якими вона керується. «Можна діяти вольовим чином, можна виявляти віру. Одним словом, мислення не супроводжує людину все її життя», - констатує він.

Тим не менш, зауважує гість програми, ці періоди не тривають довго, мислення прямо пов’язане з перетворенням, але перетворюватися весь час не можна. Зокрема, каже експерт, людині потрібно дбати про дітей, контактувати з батьками та робити багато іншого, де участь мислення не потрібна. «Мислення це те, що буває, воно іноді є, а іноді ні» - підкреслює Сергій Дацюк.

До того ж, зауважує він, людина не може сказати, що в неї є мислення чи філософія. «Не у мене є мислення, а у мислення є я. Причетність до мислення – це базове уявлення, адже мислення не річ, яка може бути у людини чи не бути», - пояснює філософ.

Популярні новини зараз
Більше не доведеться виживати на мізерну пенсію: кому доплачуватимуть понад 2 тисячі гривень Платіж за світло автоматично списуватиметься з карток споживачів: нові правила оплати Доплатять 300, 500 чи 1000 гривень: у кого з українців зростуть пенсії вже навесні Бронювання не врятує: кому треба бігти до ТЦК за повісткою – навіть з відстрочкою
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Кудусов пояснив, чому багато українців не усвідомлюють війну в країні.

Також Знай.ua писав про те, що Алушкін розповів про постмодерн у Стародавньому Римі.