Про це він розповів у своєму блозі.

«На таких машинах ми б рятували життя з будь-яких позицій, де йде контактний бій, де стріляють. Власне кажучи, для цього вони і призначені», - стверджує Геннадій Друзенко.

Він додає, що машини ще трохи дообладнають, аби вони були готові до ситуації, які були, наприклад, в Ірпіні, в Бучі, коли наші швидкі не могли заїхати в зону вогню.

«Це ще раз показує, що українська держава входить в нормальні конкурентні стосунки з громадянським суспільством. Тобто, тепер ми в гарному сенсі побачимо, хто краще, ефективніше використає ці машини, бо ми знаємо, що в українських Збройних сил їх кілька десятків з усього світу, нарешті вони є і у ПДМШ», - розповідає Геннадій Друзенко.

На його думку, здорова конкуренція дасть змогу системі працювати ефективніше, адже держава не має бути в монополії, перебування у конкурентному становищі робить її дієвішою. Загалом же, підкреслює він, вся ця робота спрямована на спільну перемогу.

Популярні новини зараз
Чому Писаренко і Нікішин з "Дизель Студіо" поїхали розважати росіян, Танкович все пояснив: "Дуже банально, потрібно..." Блогерка-медикиня, яка вбила свого чоловіка сухим льодом, буде вчити росіян медицині Арінін день 1 жовтня: чому потрібно взяти ягоди і не смикати коханого, заборони та прикмети на сьогодні Тоня Матвієнко зізналася, що вони з Арсеном Мірзояном бідують, не маючи грошей на життя: "У нас немає нічого"
Показати ще

Як повідомляв Знай.ua, Кочетков пояснив, що у часи війни рівень відповідальності кожного зростає.

Також Знай.ua писав про те, що Бізяєв поміркував над тим, якою буде нова світова ідеологія.