Про це він розповів у програмі «Садок вишневий».

Як зазначає гість програми, було видано комюніке G7, де проголошено створення нового світу і запропонована нові світова економіка з новими правилами, що розриває нас із тим, як управлявся світ останні 30 років. Серед принципів нової економіки, розповідає він, - позбавлення глобальних товарних ланцюжків примусової праці. Тобто, пояснює геополітик, йдеться про те, раніше діяв принцип роботи без кордонів, тому світ і працював із путіним, тепер же людожер із трильйоном доларів – це людожер.

«Війна, яка зараз у нас йде, це війна не проти росії, навіть не проти Китаю, це війна за встановлення нових правил гри, нового світу, нових цінностей і нової світової економіки. Не просто санкції проти росії, а відмова співпрацювати з людожером», - підкреслює Юрій Буздуган.

Звідси, додає він, й пішла ця тенденція, що росіян не хочуть бачити у цивілізованому світі, якщо вони й надалі хочуть жити за своїми правилами, то можуть продовжувати це робити у своїй країні, але не в інших.

«Стара економіка себе вичерпала, зупинилася. Нові правила були запроваджені не тому, що всі вирішили воювати проти путіна, проти деспотів по всьому світу. Просто співпраця з деспотами себе не виправдовує, економіка починає падати», - пояснює Юрій Буздуган.

Популярні новини зараз
"Ведуться списки, передають до ТЦК...": міністр розповів, що зміниться для українок з 1 жовтня "У п*дарів все добре": український військовий вивчив начинку російських FVP-дронів і зрозумів, чого не вистачає ЗСУ Таргани більше до вас не сунуться: 3 способи назавжди позбавитися проблеми Українці скаржаться на двозонні лічильники: замість обіцяної економії – одні витрати
Показати ще

Другим принципом нової економіки експерт називає декарбонізацію, тобто перехід транспорту на безвуглицеву енергетику, коли залишаться лише водні або електричні автомобілі. Принагідно він згадує про закриття Північних потоків та відмову Європи від російського газу та нафти.

«Зараз перед Україною постав виклик: нам потрібен новий цивілізаційний проєкт, як вбудуватися в новий світ», - підкреслює Юрій Буздуган.

На його думку, це має бути частина нової світової економіки, яка вписується у глобальні товарні потоки. Тобто, пояснює геополітик, йдеться не про відбудову старих заводів, а побудову нових корпорацій, які вписуються як частина нової світової економіки, яка тільки будується зараз.

Як повідомляв Знай.ua, Прохоров розповів, скільки людей насправді підтримують Лукашенка.

Також Знай.ua писав про те, що Новодержкін пояснив, як путін будує свою політику.