Про це він розповів на каналі «My.ua».
Підпишись на наш Viber: новини, гумор та розваги!
ПідписатисяЗа словами експерта, росіяни, можливо, і хотіли би змінити цей механізм, але ситуація і обставини складаються так, що це зробити досить складно. Зокрема, пояснює він, противник використовує певні типи застарілих ракет, а відтак змушений зважати і на особисту безпеку. Саме тому, підкреслює він, вони намагаються запускати більшість ракет старого зразку з акваторії Каспійського, Азовського чи Чорного морів.
«Тому що є таке поняття як відсоток відмови ракети. Навіть та ракета, яка нібито пройшла тестування, яку завантажили на літальний апарат, запустили, яка пішла на ціль і просто впала в море. І такі випадки бувають. За деякими оцінками, до 10% таких випадків є навіть на кожен пуск», - пояснює Сергій Грабський.
А відтак, констатує гість програми, як би сильно росіяни не хотіли змінити тактику таких пусків, це неможливо. До того ж, додає він, вони мають певні носії, які мають обмеження: можливість завантаження на цей носій певної кількості ракет, можливість запуску із цього носія, кількість готових носіїв.
«І це досить обмежує творчу ініціативу, я би сказав, якщо можна із сарказмом використати таке порівняння російських карателів проти України. Вони мають слідувати певним сталим процедурам для того, щоб хоча би забезпечити можливість пусків», - констатує Сергій Грабський.
Як повідомляв Знай.ua, Тизенгаузен пояснив, чи здатна армія лукашенка змінити результат війни.
Також Знай.ua писав про те, що Вишинський розповів, на яких цінностях побудований весь західний світ.